درباره رنگین سفره

مجتمع آموزشی رنگین سفره در سال ۱۳۷۵ در شرق تهران تاسیس شد. سرکار خانم منصوره تقدسی پس از نزدیک به ۵ سال فعالیت در حوزه صنایع غذایی، حضور خود در بین آموزشگاههای شیرینی و آشپزی کشور را با برند رنگین سفره به عنوان یکی از اولین آموزشگاههای مورد تایید سازمان فنی حرفه ای کشور آغاز کرد. رنگین سفره امروزه به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاههای شیرینی و آشپزی سطح شهر تهران شناخته شده و سالانه افتخار تعلیم صدها هنرجو در رشته های مختلف صنایع غذایی و رشته های مربوطه را داشته است. پس از گذشت نزدیک به سه دهه، مجتمع رنگین سفره در حوزه های اصلی صنایع غذایی، صنایع دستی و فناوری اطلاعات و بسیاری از زیر رشته های مربوطه، منطبق با استانداردهای آموزشی مصوب سازمان فنی و حرفه ای و بهره گیری از مربیان مجرب در بیش از ۱۰ تخصص مختلف به ارائه خدمات مشغول می باشد.

منصوره تقدسی - موسس و مدیر مجتمع آموزشی

سرکار خانم منصوره تقدسی از دوران طفولیت و نوجوانی تحت تعلیم و پرورش مادری هنردوست و کدبانو قرار گرفت، به گونه ای که مادر از همان ابتدا بنیان های هنری و خلاقیت های فکری را به شایستگی در وی به ودیعت نهاد. ایشان از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در رشته صنایع غذایی آغاز کرده و از سال ۱۳۷۵ با تاسیس (مجتمع آموزشی رنگین سفره) به آموزش و تربیت هنرجویان در رشته های متنوع (آشپزی، شیرینی پزی، سبزی آرایی، کافی شاپ و …) و اعمال مدیریت بر مربیان مجرب و همچنین تربیت دوشیزگان و بانوان در رشته های مدیریت خانواده، مدیر آموزشگاه … همت گماشته و حاصل آن هزاران هنر آموخته گه مفتخر به دریافت مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای شده اند می باشد. شایان ذکر است تعدادی از هنر آموختگان این مجتمع آموزشی هم اکنون خود با تاسیس آموزشگاه و یا در کسوت مربی، سهم بسزایی در ترویج و توسعه هنرهای صنایع دستی و صنایع غذایی دارند.
منصوره تقدسی بواسطه شرکت فعال در برنامه های آموزشی (شیرینی و آشپزی) در شبکه های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران برای اغلب بانوان کشور شناخته شده می باشد. داوری در المپیاد و مسابات درون کشوری،‌ شرکت فعال در تهیه استانداردهای مختلف آموزش صنایع غذایی از جمله فعالیت های دیگر خانم تقدسی در قالب برنامه های فنی و حرفه ای می باشد. توصیه و تشویق های متعدد هنرجویان و کسانی که با قریحه هنری سرکار خانم تقدسی آشنا بوده اند، انگیزه ای مضاعف برای تالیف و تدوین سلسله کتاب هایی تحت عنوان (کتاب های من و مامان) که با همکاری فعال فرزند هنرمندش (احسان تقدسی) به رشته تحریر و ترسیم درآمده شده است. به امید آنکه پاسخی مناسب به محبت های هنرجویان و بانوان عزیز باشد.

مربیان، کلاس ها و گواهی های معتبر بین المللی

با بهره گیری از مربیان مجرب، مجتمع آموزشی رنگین سفره افتخار دارد تا میزبان هنرجویان عزیز در دهها کلاس متنوع در حوزه صنایع غذایی باشد. این کلاس ها شامل دیپلم های گوناگون شیرینی و آشپزی، دیپلم های نان، انواع دسر و غذاهای ایرانی و فرنگی و غیره می باشد. هنرجویان پس از شرکت در کلاس های مورد علاقه خود و قبولی در آزمون تئوری و عملی انتهای ترم، دیپلم رسمی سازمان فنی و حرفه ای که دارای اعتبار بین المللی می باشد را دریافت خواهند نمود. پس از بازدید سایت، برای ثبت نام کلاس های مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.